Klima Servisi

Klima servisi ile ilgili uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana hedeflemiş olduğumuz kalitenin dışına çıkmadan yüzlerce bireysel ve kurumsal firmaya klima servisi hizmeti sağlanmıştır. Arkombi Servisi müşteri temsilcileri sizler için 7 gün 24 saat boyunca çalışmaktadır. Tüm merak ettiklerinizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Klima bakımı, montajı ve tamir işlemleri Kocaeli başta olmak üzere tüm yakın bölgelerinde verilmektedir. Bölgenin en büyük servis ağına sahip olarak mevcut tüm marka ve modeller garanti kapsamı altında servis hizmeti sağlanmaktadır.

Kocaeli Klima Servisi

Kocaeli klima servisi ihtiyaçlarınız dilerseniz aynı gün içerisinde çözüme ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra sizin uygun olduğunuz tarih ve saatlere özel olarak randevu oluşturulmakta ve çözüme ulaşmaktadır. Uzman klima servisi personelimiz tüm sorunları en kısa sürede tespit ederek hızlı bir şekilde onarım işlemleri gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra klima servisi konusunda uygulamış olduğumuz hizmetlerde tüm müşterilerimize 1 yıl boyunca işçilik garantisi verilmektedir. Garanti kapsamı içine giren ve tekrarlanan sorunlarda ücretsiz olarak ekibimiz tekrardan işlemleri gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimize karşı temel ve en çok önemsediğimiz prensibimiz yüzde 100 müşteri memnuniyetidir. Gerçekleştirdiğimiz tüm klima servisi hizmetimizde müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Özellikle Kocaeli ve İzmit bölgesinde rekabet ettiğimiz firmaları yakından takip ederek en uygun fiyatları sunmaktayız. Bunun yanı sıra klima servisi konusunda tüm müşterilerimizi işlemler sonrasında bilgilendirerek, cihazları daha ekonomik yollarla çalıştırmasına yardımcı olmaktayız.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com